کیبورد مکانیکی مخصوص بازی ریزر مدل BlackWidow Tournament Edition Chroma V2 Orange Switch

Razer BlackWidow Tournament Edition Chroma V2 Orange Switch Mechanical Gaming Keyboard

3,998,000 تومان
  • 39 × 219 × 366 میلی‌متر ،وزن1172 گرم
  • نوع اتصال باسیم، نوع رابط پورت USB
  • فرکانس صفحه کلید 1000 هرتز، تعداد کلیدها 104 عدد
  • نمایشگر میزان باتری صفحه کلید خیر
معرفی اجمالی محصول

کیبورد «BlackWidow Tournament Edition Chroma V2» محصولی از برند «ریزر» (Razer) است. این کیبوررد از نوع مکانیکی است و دارای ساختاری مناسب برای گیمرها و بازی دوستان است. در این کیبورد، روی سرعت پاسخگویی به درخواست‌های کاربر تمرکز شده و فناوری جدید Instant Trigger Technology یا ITT در آن به کار رفته است. در این فناوری، سطح جدیدی از سرعت پاسخگویی تعریف شده‌است تا تاخیرهای جزئی بین زمان فشردن کلیدها و دریافت دستور در کامپیوتر از بین برود. سازنده در این کیبورد سعی کرده به مصرف‌کننده این حق انتخاب را بدهد تا بتواند از میان سوییچ‌های رنگی ریزر، مدل مناسب برای خودش را انتخاب کند. شما می‌توانید BlackWidow Tournament Edition Chroma V2 را با سوییچ مکانیکی زرد، نارنجی یا سبز انتخاب کنید. در قسمت پایینی کیبورد، یک استراحتگاه دست وجود دارد که با نرمی مناسب، می‌تواند مانع از خسته شدن دست‌های شما شود. سازنده کاری کرده تا بتوانید برای راحتی بیشتر، این استراحتگاه را به کیبوردتان وصل کرده و در صورت عدم نیاز، آن را از بدنه جدا کنید. همان طور که از اسم محصول برمی‌آید، کیبورد BlackWidow Tournament Edition Chroma V2 دارای نورپردازی کروما (Chroma) است. این سیستم نورپردازی با استفاده از LEDهای چند رنگ در زیر کلیدهای کیبورد، نوع خاصی از نورپردازی را به وجود می‌آورد که با استفاده از درایور Synapse ریزر می‌توان شدت نور، الگوی روشن شدن و رنگ نورها را تعیین کرد. کاربر می‌توان نور تک‌تک کلیدها را به صورت مستقل کنترل کند و برای روشن شدن آنها از الگوهای از پیش آماده استفاده کند. اتصال کیبورد با استفاده از کابل USB انجام می‌شود. ریزر برای افزایش طول عمر کابل، یک روکش بافته شده را برای آن در نظر گرفته و کاری کرده تا بتوان کابل اتصال را از کیبورد جداکرد. اتصال کابل به بدنه‌ی کیبورد و کامپیوتر از طریق رابط USB انجام می‌شود.

 

محصولات مشاهده شده اخیر

کیبورد مکانیکی مخصوص بازی ریزر مدل BlackWidow Tournament Edition Chroma V2 Orange Switch

  • 39 × 219 × 366 میلی‌متر ،وزن1172 گرم
  • نوع اتصال باسیم، نوع رابط پورت USB
  • فرکانس صفحه کلید 1000 هرتز، تعداد کلیدها 104 عدد
  • نمایشگر میزان باتری صفحه کلید خیر
3,998,000 تومان

Razer BlackWidow Tournament Edition Chroma V2 Orange Switch Mechanical Gaming Keyboard , کیبورد مکانیکی مخصوص بازی ریزر مدل BlackWidow Tournament Edition Chroma V2 Orange Switch

در فروشگاه تی ام پرشیا محصول کیبورد مکانیکی مخصوص بازی ریزر مدل BlackWidow Tournament Edition Chroma V2 Orange Switch را با بهترین قیمت در مقایسه با فرو.شگاه های دیگر خرید کنید. امکانات دیگر کالای Razer BlackWidow Tournament Edition Chroma V2 Orange Switch Mechanical Gaming Keyboard در بالا در قسمت توضیحات مختصر آمده است. عرضه کالای کیبورد مکانیکی مخصوص بازی ریزر مدل BlackWidow Tournament Edition Chroma V2 Orange Switch با کمترین قیمت و بهترین کیفیت یکی از اهداف فروشگاه می باشد.این کالا توسط شرکت تولید شده است. در فروشگاه تی ام پرشیا مطمئن خرید کنید.شرکت مدل Razer BlackWidow Tournament Edition Chroma V2 Orange Switch Mechanical Gaming Keyboard با ضمانت اصل بودن به فروش می رساند. عکس های کیبورد مکانیکی مخصوص بازی ریزر مدل BlackWidow Tournament Edition Chroma V2 Orange Switch و مشخصات Razer BlackWidow Tournament Edition Chroma V2 Orange Switch Mechanical Gaming Keyboard در بالا آمده است. گارانتی اصلی کالای کیبورد مکانیکی مخصوص بازی ریزر مدل BlackWidow Tournament Edition Chroma V2 Orange Switch برای خرید محصول Razer BlackWidow Tournament Edition Chroma V2 Orange Switch Mechanical Gaming Keyboard با ارسال رایگان و قیمت مناسب عرضه می کند. راهنمای خرید کیبورد مکانیکی مخصوص بازی ریزر مدل BlackWidow Tournament Edition Chroma V2 Orange Switch با بیشترین اطلاعات در قسمت توضیحات آمده است. نمایندگی فروش در فروشگاه موجود می باشد. تصاویر و عکس های Razer BlackWidow Tournament Edition Chroma V2 Orange Switch Mechanical Gaming Keyboard با کیفیت بالا آمده است. نقد و بررسی و مشخاصات فنی یا قیمت مناسب برای فروش Razer BlackWidow Tournament Edition Chroma V2 Orange Switch Mechanical Gaming Keyboard قرار گرفته است. برای اطلاعات بیشتر کیبورد مکانیکی مخصوص بازی ریزر مدل BlackWidow Tournament Edition Chroma V2 Orange Switch می توانید با کارشناسان فروش تماس بگیرید. با خرید کالای کیبورد مکانیکی مخصوص بازی ریزر مدل BlackWidow Tournament Edition Chroma V2 Orange Switch مقدار امتیاز بدست می آورید. که می توانید در خرید های آتی خود در فروشگاه از آن استفاده نمایید. گارانتی اصلی و ضمانت اصل بودن یکی از اهداف فروش می باشد. قیمت گذاری Razer BlackWidow Tournament Edition Chroma V2 Orange Switch Mechanical Gaming Keyboard با توجه به رنگ بندی و مشخصات کالا انجام شده است. بعضی از کالا شامل گارانتی شرکتی یا گارانتی اصلی می باشند.