هدست ریزر مدل Hammerhead pro v2

Razer Hammer Head Pro V2

4,090,000 ریال
3,900,000 ریال

فرکانس پاسخ دهی: 20Hz تا KHz20

امپدانس (مقاومت (32 اهم در فرکانس KHz1

حساسیت: 3dB ± 102 در فرکانس KHz1

درایورهای 10 میلی متری مغناطیسی نئودیمیم

کنترل ریموت به صورت In-Line

معرفی اجمالی محصول

Razer Hammerhead Pro v2
با طراحی و ساختِ دوباره و دوباره، هدست های داخل گوشی v2 Razer Hammerhead Pro رفته رفته پیشرفت کرده و بهتر شده اند.این ایرفون ها با طراحیِ بهتر بدنه و کابل های تخت و مقاوم، مکمل بازی های شما خواهند بود.

درایورهای بزرگ 10 میلی متری با صدایی درخشان و طبیعی
با درایورهای ارتقا یافته و قدرتمند 10 میلی متری شفافیتِ فوق العاده ی صدا را تجربه خواهید کرد. اندازه این درایورهای صوتی 20 درصد بیشتر از درایورهای به کار رفته در مدل قبلی Hammerhead می باشد و فضای آکوستیکیِ بهینه تری را فراهم می کند.

طراحی جدید بدنه گوشی ها و کابل تخت با دوام بیشتر
Razer Hammerhead Pro از هر جهت تکامل یافته است، در حالی که امضایِ همیشگیِ خود در سرسختی و دوام را نیز حفظ کرده است. بدنه گوشی ها بسیار با کیفیت طراحی شده تا وضوح و قدرت صدا را افزایش دهد. همچنین شکل جدید کابل که به صورت مسطح طراحی شده حمل و نقل را ساده تر می کند و جایگیری آن در جیب یا کیف شما نیز ساده تر خواهد بود.

میکروفون In-Line با سه دکمه برای دسترسی سریع به آپشن های صوتی
میکروفون v2 Hammerhead Pro که در مسیر کابل و به صورت In-Line تعبیه شده است به سه دکمه کنترل صوتی مجهز می باشد. چه اینکه بخواهید شدت صدا را تنظیم کنید یا به یک تماس پاسخ بدهید، این سه دکمه به شما انعطاف و سرعت بیشتری در کار با گوشی های همراه خواهند داد.

 


هدفون:
فرکانس پاسخ دهی: 20Hz تا KHz20
امپدانس (مقاومت (32 اهم در فرکانس KHz1
حساسیت: 3dB ± 102 در فرکانس KHz1
5mW :توان ورودی

ابعاد
طول کابل: 1.3 متر. همراه 2 متر آداپتور Splitter
وزن تقریبی: 19.6 گرم
اتصال: جک 3.5 میلی متری

میکروفون
فرکانس پاسخ دهی: Hz50 10KHz
55dB :Signal-to-noise
حساسیت: dB3± 45
Omnidirectional :الگوی قطبی
کنترلر In Line

دکمه های تنظیم صدا:
کم و زیاد کردن حجم صدا (Volume)
عوض کردن ترَک ها

دکمه های مرکزی:
Play / Pause
پاسخ دادن یا قطع کردن تماس تلفنی

Razer Hammer Head Pro V2 , هدست ریزر مدل Hammerhead pro v2

در فروشگاه تی ام پرشیا محصول هدست ریزر مدل Hammerhead pro v2 را با بهترین قیمت در مقایسه با فرو.شگاه های دیگر خرید کنید. امکانات دیگر کالای Razer Hammer Head Pro V2 در بالا در قسمت توضیحات مختصر آمده است. عرضه کالای هدست ریزر مدل Hammerhead pro v2 با کمترین قیمت و بهترین کیفیت یکی از اهداف فروشگاه می باشد.این کالا توسط شرکت تولید شده است. در فروشگاه تی ام پرشیا مطمئن خرید کنید.شرکت مدل Razer Hammer Head Pro V2 با ضمانت اصل بودن به فروش می رساند. عکس های هدست ریزر مدل Hammerhead pro v2 و مشخصات Razer Hammer Head Pro V2 در بالا آمده است. گارانتی اصلی کالای هدست ریزر مدل Hammerhead pro v2 برای خرید محصول Razer Hammer Head Pro V2 با ارسال رایگان و قیمت مناسب عرضه می کند. راهنمای خرید هدست ریزر مدل Hammerhead pro v2 با بیشترین اطلاعات در قسمت توضیحات آمده است. نمایندگی فروش در فروشگاه موجود می باشد. تصاویر و عکس های Razer Hammer Head Pro V2 با کیفیت بالا آمده است. نقد و بررسی و مشخاصات فنی یا قیمت مناسب برای فروش Razer Hammer Head Pro V2 قرار گرفته است. برای اطلاعات بیشتر هدست ریزر مدل Hammerhead pro v2 می توانید با کارشناسان فروش تماس بگیرید. با خرید کالای هدست ریزر مدل Hammerhead pro v2 مقدار امتیاز بدست می آورید. که می توانید در خرید های آتی خود در فروشگاه از آن استفاده نمایید. گارانتی اصلی و ضمانت اصل بودن یکی از اهداف فروش می باشد. قیمت گذاری Razer Hammer Head Pro V2 با توجه به رنگ بندی و مشخصات کالا انجام شده است. بعضی از کالا شامل گارانتی شرکتی یا گارانتی اصلی می باشند.