Gerdoo Iris Imp Learning Software

آموزش هوشمند زبان iRIS IMP نشر گردو

138,000 تومان
110,000 تومان
 • 11 حلقه دی‌وی‌دی
 • انیمیشن با زیرنویس فارسی و انگلیسی
 • تشخیص خودکار نام آهنگ، خواننده و دریافت خودکار متن آهنگ و عکس آلبوم
 • ترجمه ی همزمان (iCursor) 
 • ترسیم ساختار گرامری جملات آهنگ ها (Chomsky Tree) 
 • تلفظ کلمات و جملات
معرفی اجمالی محصول

آموزش هوشمند زبان آیریس

آیریس اولین مدیا پلیر هوشمند آموزشی در ایران می باشد که دیدن هر گونه فیلم و شنیدن آهنگ های مورد علاقه شما را به یک کلاس درس زبان انگلیسی تبدیل می کند. با بهره گیری از جامع ترین بانک لغات، اصطلاحات و ضرب المثل ها به همراه 42 گرایش تخصصی در زمینه های عمومی، اقتصاد، عمران، صنایع، هوا فضا، کامپیوتر، نجوم، ادبیات، فلسفه، الکترونیک، پزشکی، مذهبی و ... با بیش از 400,000 لغت و اصطلاح برای اولیـــن بار در کشــور و جهــان با قدرت تشخیـص نقـش کلمـات در جملـه بر اساس ساختار چامسکی، این امکان را به کاربر می دهد که تنها با اشاره نشانگر موس بر روی کلمات، اصطلاحات، ضرب المثل ها و افعال دو بخشی به کار رفته در زیر نویس هر محتوای تصویری (فیلم، کارتون، سریال، برنامه های علمی ) و صوتی (آهنگ و سخنرانی) مورد نظر و علاقه خود، معنی، مترادف و فونتیک کلمه را مشاهده نماید و همچنین تلفظ انسان گونه کلمات و یا کل جمله را با لهجه انگلیسی، آمریکایی استرالیایی بشنود. از دیگر امکانات این برنامه می توان به قابلیت افزودن کلمات و جملات در جعبه لایتنر و ثبت یادداشت بر روی فیلم اشاره کرد.

اولین پخش کننده ی آموزشی زبان از طریق موزیک در جهان با ظاهری بسیار زیبا، تنها با اضافه کردن موزیک های شخصی خودبه این برنامه می توانید همراه با لذت بردن از شنیدن آن ها ، زبان انگلیسی خود را نیز تقویت کنید.

11 حلقه دی‌وی‌دی شامل یک حلقه دی‌وی‌دی نرم‌افزار و ۱۰ دی‌وی‌دی حاوی ۲۰ فیلم

محصولات مشاهده شده اخیر

Gerdoo Iris Imp Learning Software

 • 11 حلقه دی‌وی‌دی
 • انیمیشن با زیرنویس فارسی و انگلیسی
 • تشخیص خودکار نام آهنگ، خواننده و دریافت خودکار متن آهنگ و عکس آلبوم
 • ترجمه ی همزمان (iCursor) 
 • ترسیم ساختار گرامری جملات آهنگ ها (Chomsky Tree) 
 • تلفظ کلمات و جملات
138,000 تومان 110,000 تومان

آموزش هوشمند زبان iRIS IMP نشر گردو , Gerdoo Iris Imp Learning Software

در فروشگاه تی ام پرشیا محصول Gerdoo Iris Imp Learning Software را با بهترین قیمت در مقایسه با فرو.شگاه های دیگر خرید کنید. امکانات دیگر کالای آموزش هوشمند زبان iRIS IMP نشر گردو در بالا در قسمت توضیحات مختصر آمده است. عرضه کالای Gerdoo Iris Imp Learning Software با کمترین قیمت و بهترین کیفیت یکی از اهداف فروشگاه می باشد.این کالا توسط شرکت تولید شده است. در فروشگاه تی ام پرشیا مطمئن خرید کنید.شرکت مدل آموزش هوشمند زبان iRIS IMP نشر گردو با ضمانت اصل بودن به فروش می رساند. عکس های Gerdoo Iris Imp Learning Software و مشخصات آموزش هوشمند زبان iRIS IMP نشر گردو در بالا آمده است. گارانتی اصلی کالای Gerdoo Iris Imp Learning Software برای خرید محصول آموزش هوشمند زبان iRIS IMP نشر گردو با ارسال رایگان و قیمت مناسب عرضه می کند. راهنمای خرید Gerdoo Iris Imp Learning Software با بیشترین اطلاعات در قسمت توضیحات آمده است. نمایندگی فروش در فروشگاه موجود می باشد. تصاویر و عکس های آموزش هوشمند زبان iRIS IMP نشر گردو با کیفیت بالا آمده است. نقد و بررسی و مشخاصات فنی یا قیمت مناسب برای فروش آموزش هوشمند زبان iRIS IMP نشر گردو قرار گرفته است. برای اطلاعات بیشتر Gerdoo Iris Imp Learning Software می توانید با کارشناسان فروش تماس بگیرید. با خرید کالای Gerdoo Iris Imp Learning Software مقدار امتیاز بدست می آورید. که می توانید در خرید های آتی خود در فروشگاه از آن استفاده نمایید. گارانتی اصلی و ضمانت اصل بودن یکی از اهداف فروش می باشد. قیمت گذاری آموزش هوشمند زبان iRIS IMP نشر گردو با توجه به رنگ بندی و مشخصات کالا انجام شده است. بعضی از کالا شامل گارانتی شرکتی یا گارانتی اصلی می باشند.